Tempobet Giriş Adresi

Tempobet sitesi Türkiye’de en çok dönüştürülen sitelerden biridir. Bunun nedeni ise oldukça popüler olması, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiğini söyleyebiliriz. Çünkü ülkemizde bu canlı bahis siteleri yasaklanmakta ve en popüler siteler anında engellenmektedir.

Amacımız sizleri Tempobet Giriş sitesinin güncel adresini tanıtmak ve faydalı ipuçları paylaşmaktır. Bu doğrultuda kesintisiz ve kaliteli hizmetimize devam etmekteyiz. Sitemizde yer alan giriş butonu sayesinde dilediğiniz zaman firmanın resmi adresine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sitemize erişmeniz çok önemlidir. Siz takipçilerimizi resmi adrese gönderiyoruz. Çünkü piyasada siteyi taklit eden birçok sahte site bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden giriş yapmanız bu anlamda güvenliğiniz için çok önemlidir.

Giriş işlemi hakkında önemli bilgiler verdiğimize göre, yazımızda sizlere faydalı ipuçları vermeye devam edebiliriz. Arkadaşlar sitemizin içeriğinde bir çok oyun hakkında faydalı ipuçları bulabilirsiniz. Bu yazımızda blackjack oyunu hakkında yüzeysel olarak faydalı bazı bilgileri paylaşmaya çalışacağız.

Yeni Başlayanlar için Blackjack ipuçları

Blackjack’in tartışmasız en popüler çevrimiçi kumarhane oyunlarından biri olduğuna şüphe yok. Sadelik ve eğlencenin mükemmel birleşimi.

Blackjack’in asıl amacı krupiyenin elini yenmektir. Ancak bunu yapmaya çalışırken kartlarınızın toplam değeri 21’i geçemez! Çoğu kart, 8,8 puan gibi bir değer gösterecektir. Papaz ve vale gibi kartlar 10 puan değerindeyken, as 1 veya 11 puan değerindedir.

Oyun, her oyuncuya (krupiye dahil) 2 kart dağıtılmasıyla başlar. Oyuncular kartlarını görünür kılar, ancak krupiye kartlarından birini gizler. Bundan kart dağıtmaya devam edeceği sonucuna varabiliriz. Oyuncuların elleri düşükse, kart isteyebilir veya hareketsiz durabilirler. Tüm oyuncular kartlarını tamamladıktan sonra krupiyenin eli de ortaya çıkar. Aynı değerde iki kartınız varsa, bunları iki ele bölme şansınız var, örneğin, 10’luk iki kartınız varsa, bu eli ikiye bölebilirsiniz. Daha sonra kart isteyerek bu iki eli tamamlarsınız.

Aşağıdaki ipuçları garanti edilmese de, stratejik olarak blackjack oynamak için faydalı bir rehberdir. Oyunlarınızda daha ustalaştıkça, risk almaktan çekinmeyin. Bazen bu riski alarak uzun vadede iyi karlar elde edebilirsiniz;

  • Satıcınızın masadaki kartı 2 ile 6 ise, eliniz 12-16 olarak değerlendirilmişse ‘stand’ yapın.
  • Dağıtıcının 7 ile as arasında değerinde bir kartı varsa (asın 11 olduğunu varsayarak), toplam elinizin 12 ile 16 arasında olması durumunda isabet almalısınız.
  • Eğer aslarınız ve 8’leriniz varsa, bunları daima iki ayrı ele bölmelisiniz.
  • Altıya kadar asınız varsa, vurun ya da ikiye katlayın.
  • 11’iniz varsa ve satıcının 2 ila 10’u varsa, o zaman iki katına çıkarın.

Son olarak, bu çoğu insanın farkında olmadığı bir şeydir. Masada diğer insanlara karşı oynamıyorsunuz. Siz sadece krupiyeye karşı oynuyorsunuz. Oyunu oynayan diğer insanların ne yaptığı önemli değil. Sadece elinize ve satıcıya odaklanmanız gerekiyor.